Крекери

Рибички крекер

Впуштете се во светот на забавата со свежи и крцкави крекери во форма на рибички, направени од пченично брашно, растително масло (палмино и кокосово), сол, шеќер, јачменов слад, обогатени со арома на маргарин.

Прстен крекер

Неодоливо вкусни прстенести крекери, перфектни за секоја пригода приготвени со пченично брашно, растително масло, сусам, шеќер, сол.

Переци крекер

Ненадминлива крцкавост и идеален вкус, печени со ниска содржина на масти. Направени со пченично брашно, растително масло, сол и морска сол, ким.

Парти микс крекер

Микс од четри вида на грицки за сечии вкус. Вистинско задоволство направено од пченично брашно, растително масло, морска сол и сол, сусам, шеќер.

Пица крекер

Пица крекер - звучи супер вкусно и неодоливо. Верен пријател на секоја забава и уживање направен од пченично брашно, растително масло, афион, оригано, арома на пица, сол, шеќер.

Буз крекер

Извонредна ужина за вас и вашите најблиски. Впуштете се во светот на вистинска забава со буз крекерите приготвени од пченично брашно, растително масло, арома на путер, сурутка во прав, јајца во прав, сол.