Брускети Пица

Нутритивна вредност за 100г.

Масти

0
грама

Од 12г масти заситени се

0
грама

Протеини

0
грама

Јаглени хидрати

0
грама

Од 65г јаглени хидрати шеќери се

0
грама

Сол

0
грама

Енергетска вредност 1714kJ /407kcal

Готвиме заедно со пица брускетите

Млечна салата со крекери и куркума сервирана на брускети